top of page

İSTANBUL/ AĞVA KAMPI

Uzun vaktim yok ancak İstanbul'dan da uzaklaşmak istiyorum diyorsanız AĞVA tam size göre bir yerdir.Bizim burda bulduğumuz kamp yeri #WOODYWİLLE kovboy kamp alanı :)

kovboy kamp alanı diyorum gerçektende içerisi 46 yıllık bir yer .Atlar,kovboy evi,şerif odası vs tamamen bir kovboy kasabası olarak dizayn edilmiş.


Çadır ve karavan için çok büyük bir yer ayrılmamış.Ancak ayrılan yer kampın en güzel yeri diyebiliriz..Eğer çadır veya karavanınız yoksa Lux Bungalov evlerde kalabilirsiniz. Fiyatlarını sorduğumuzda biraz pahalıydı :) Ama içerisi gerçekten çok bakımlıydı.

Biz birkaç defa gittik ilk gittiğimiz zaman havalar biraz serindi.(mayıs ) ama sahil sadece bizim gibiydi.Burası için güzel havalarda ya Cuma akşamından yada Cumartesi sabah erkenden gitmeniz gerekiyor.rezervasyon önceden kabul etmiyorlar.

Tesisin Havuz,duş,park,şezlong,Resturant gibi aktiviteleride mevcuttur.Tesise girerken kişi başı ödediğiniz rakam sonrası tüm aktivitelerden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.Kişi başı ücrette diğer yerlere göre biraz pahalı (80.tl)

Ama genel anlamda hafta sonu kampı için tavsiye edebileceğimiz bir yer.


862 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page